Dobra pożyczka bez opłat wstępnych, lista rekomendacji

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

Decydując się na dobrą pożyczkę przez internet w większości sytuacji kierujemy się przy wyborze kosztami. Mając stały dochód czy umiarkowane zadłużenie z pewnością moglibyśmy liczyć na kredyt w banku, ale gdy zależy nam na szybkiej gotówce na przysłowiową chwilę, nie ma to sensu. Skuszeni reklamami w TV kierujemy swoją uwagę w stronie szybkich pożyczek dostępnych online. I bardzo dobrze!

Koszt pożyczki to najważniejszy argument

pieniądze obliczeniaJak wspomnieliśmy dla każdego wnioskującego o pożyczkę liczy się jej koszt. Tutaj dobra informacja! W przypadku pożyczek przez internet pieniądze możesz otrzymać za darmo! Tak! Są praktycznie trzy warunki, które trzeba spełnić. Proste i łatwe, oto one:

  • firma pożyczkowa musi oferować pierwszą pożyczkę za darmo
  • jak powyżej, musi to być pierwsza pożyczka w danej firmie. Oznacza to nic innego, jak fakt, że musisz być po prostu nowym klientem u danego pożyczkodawcy
  • musisz oddać swoje zobowiązanie w określonym terminie

Trzy proste rzeczy i dzięki temu pożyczysz bez opłat nawet kwotę 3000 zł na okres do 45 dni. Warto? Naszym zdaniem tak! W przypadku kredytu bankowego, po pierwsze należałoby wziąć kredyt na dłuższy okres czasu, po drugie zostały by nam doliczone prowizje i opłaty przygotowawcze. Czyli można powiedzieć, że już na start jesteśmy stratni, dodatkowo wspomnieć należy o oprocentowaniu. Czyli podsumowując kredyt wychodzi zdecydowanie drożej w przypadku krótkoterminowej pożyczki.

Szybkość i wygoda pożyczenia pieniędzy przez internet

Kolejną ważną zaletą jest możliwość zawnioskowania o pieniądze przez internet, z każdego miejsce gdzie jesteś, nawet z końca Polski. Wystarczy dostęp do internetu za pośrednictwem smartfona czy komputera. Po prostu wybierasz pożyczkę, sprawdzasz ofertę, wypełniasz krótki formularz i już po chwili (po wstępnej weryfikacji Twojej zdolności kredytowej) możesz mieć pieniądze na twoim koncie bankowym. Cały proces nie zajmie Ci więcej niż 15 minut. To bardzo łatwe i proste.

Znak ok, tick - rekomendowany kredyt gotówkowy.

Przejdźmy teraz do konkretów. Jaką pożyczkę wybrać? Gdzie szukać firm oferujących możliwość pożyczenia pieniędzy bez opłat? Na szczęście, wybór jest bardzo duży, tym samym możesz dopasować odpowiednią ofertę do swoich potrzeb. Dobrą listę pożyczek znajdziesz tutaj, a poniżej wymieniamy trzy dobre firmy pożyczkowe, gdzie pierwsza pożyczka jest za darmo:

Jeżeli poszukujesz większej liczby ofert, możesz zajrzeć na nasze zestawienie z pożyczkami pozabankowymi.