Getin Bank po raz kolejny wyróżniony za wysoką jakość obsługi klienta w kanałach

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

GetinBank logo

Portal mojebankowanie.pl po raz kolejny uznał Getin Bank za lidera jakości obsługi w kanałach zdalnych uzyskując wynik powyżej 80%. W pierwszej tegorocznej fali badania Instytucja Roku eksperci oceniali, jak obsługiwani są klienci zainteresowani kredytem gotówkowym. Badanie przeprowadzono w tradycyjnej eksperckiej formule oceniając 3 etapy: dostępne formy kontaktu, kontakt telefoniczny oraz kontakt wybranymi pozostałymi kanałami kontaktu (czat, wideo, e-mail/formularz kontaktowy). Eksperci wykonali łącznie 320 kontaktów telefonicznych, e-mailowych, czat oraz wideo.

To już 7. edycja projektu Instytucja Roku, w ramach którego w pierwszym kwartale 2022 roku zostaną wyłonieni zwycięzcy w kategorii najlepsza jakość obsługi klienta w kanałach zdalnych. Tytuł Instytucji Roku otrzymają te banki, których średni wynik z czterech fal badania wyniesie min. 80%.

„Nieprzerwanie udowadniamy, że – niezależnie od okoliczności – zawsze najważniejszy jest klient oraz rozpoznanie i zaspokojenie jego potrzeb. Spełnienie tych warunków przekłada się na to, co w naszej pracy jest najważniejsze – najwyższą jakość obsługi. Dbamy o wszystkie kanały kontaktu klienta z bankiem, a naszą ofertę dostosowujemy zarówno do wymogów klientów, jak i do wyzwań stawianych przez nowoczesne technologie” – mówi Żaneta Zugaj, Dyrektor Zarządzająca Obszarem Jakości w Getin Noble Banku.

Getin Bank w dalszym ciągu koncentruje się na wdrażaniu nowych rozwiązań wspierających korzystanie z Bankowości Elektronicznej – na przykład w ciągu ostatnich sześciu miesięcy poszerzono usługę Google Pay o możliwość dodawania kart VISA. Ponadto jako jeden z pierwszych banków wprowadził do swojej oferty wygodną i bezpieczną metodę płatności zbliżeniowych SwatchPAY!, a aplikacje mobilne banku zostały zintegrowane z Huawei Mobile Services.

Od lat jakość obsługi w Getin Banku jest doceniana przez niezależnych ekspertów. Świadczą o tym liczne nagrody i wyróżnienia zdobyte w prestiżowych rankingach, jak przyznany dwa lata z rzędu tytuł Złoty Bankier czy nagroda Przyjazny Bank Newsweeka. Profesjonalizm obsługi i oferta dostosowana do oczekiwań Klientów to niezmienny priorytet Banku. Co ważne, Bank nieustannie przystosowuje się do nowych oczekiwań klientów oraz dba o to, aby czuli się oni bezpiecznie i komfortowo.