Getin Bank w ramach świątecznej oferty podwyższa oprocentowanie na lokatach

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

GetinBank logo

Grudzień to wyjątkowo trudny czas na oszczędzanie. Prezenty dla bliskich, kuszące przepychem sklepowe witryny, zakupy na świąteczny stół – ostatni miesiąc w roku skutecznie drenuje kieszenie Polaków. Jednak Getin Bank nawet w grudniu zachęca  Klientów do oszczędzania z myślą o przyszłej realizacji marzeń. W ramach świątecznej oferty Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Mobilnej na Start do 2%. Dla oszczędzających w obcej walucie Bank przygotował Lokatę Powitalną w euro. 

Od 11 grudnia 2020 r. Getin Bank podwyższa oprocentowanie Lokaty Mobilnej na Start do 2%. Okres lokaty wynosi 2 miesiące. Oferta dostępna jest wyłącznie dla Klientów aktywujących swój pierwszy profil w Bankowości Mobilnej, którzy jednocześnie udzielili albo udzielą Bankowi wymaganych zgód marketingowych. Lokatę można założyć tylko raz w ciągu 30 dni od dnia aktywacji Bankowości Mobilnej. Maksymalna kwota do zdeponowania wynosi 10 000 zł.

Dla osób, które chcą oszczędzać w walucie obcej, Getin Bank proponuje Lokatę Powitalną w euro. Na lokacie można zdeponować środki w wysokości od 100 EUR do 100 000 EUR na 6 lub 12 miesięcy. Oprocentowanie w skali roku wynosi 0,40% w przypadku ulokowania środków na 6 miesięcy lub 0,50% w przypadku 12 miesięcy. Oferta obowiązuje od 11 grudnia 2020 r. i dostępna jest wyłącznie dla Klientów, którzy w dniu 25 listopada 2020 roku nie mieli aktywnej lokaty walutowej w euro. Lokatę można założyć w placówkach oraz za pośrednictwem Contact Center.

Dodatkowo w Getin Banku nadal obowiązuje specjalna oferta dla Kont Oszczędnościowych. Promocyjne oprocentowanie dotyczące oferty „Bonus za aktywność” wynosi 2% w skali roku, a okres promocji obejmuje 12 miesięcy. Klienci mogą zdeponować kwotę do 10 000 zł. Z kolei w ofercie „Nowe środki na Elastycznym Koncie Oszczędnościowym” oprocentowanie wynosi 1,2% w skali roku, na kwotę do 400 000 zł. Promocyjne oprocentowanie obowiązuje przez okres 3 miesięcy. Klienci mogą skorzystać jednocześnie z obu ofert.