Jakie konto bankowe wybrać?

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

Konto bankowe ranking

Rachunki bankowe stają się dzisiaj coraz bardziej popularne, korzysta z nich już znaczna część polskiego społeczeństwa. Powodem tego jest przede wszystkim to, że bezpieczniejsze jest trzymanie pieniędzy w banku, niż w domu. Co ważne, na rynku znajdziemy wiele ofert z darmowymi kontami bankowymi. Od nas zależy, którą dokładnie propozycję wybierzemy.

Konto bankowe – jakie wybrać?

Obrazek przedstawiający banknoty 100 złWytyczne – parametry które warto wziąć pod uwagę wybierając konto

  • dostęp do konta internetowego. Jest to niezwykle ważna kwestia, ponieważ w dzisiejszych czasach Internet odgrywa ogromną rolę, również jeśli chodzi o płacenie rachunków czy płatność za zakupy internetowe. Posiadając konto bankowe internetowe możemy także w dowolnej chwili sprawdzić stan naszego konta,
  • opłaty za korzystanie z konta, karty płatniczej oraz bankomatów. Niektóre banki oferują darmowe wypłaty z bankomatów, ale jedynie w ich sieci. Z kolei w innych propozycjach mamy kartę darmową, jeśli wykonamy płatność bezgotówkową na wyznaczoną kwotę,
  • opłaty za podstawowe usługi (tj. wykonanie przelewu zewnętrznego). Znaczna część banków oferuje darmowe konto bankowe (w tym także bezpłatne przelewy krajowe, zarówno wewnętrzne, jak i zewnętrzne).

Weź pod uwagę wszystkie wyżej wymienione kwestie i wybierz dla siebie najlepsze konto osobiste.

Dobre konto w banku oferuje także, możliwość skorzystania z wielu dodatkowych usług bankowych, możesz założyć dobrą lokatę na preferencyjnych warunkach czy skorzystać z kredytu gotówkowego dostępnego online.

Wiele osób ma kilka rachunków w różnych bankach

Znak ok, tick - rekomendowane konto bankoweWarto pamiętać, że tak naprawdę rachunek zawsze można zmienić, zamykając swój poprzedni. Wiele osób ma także otwartych kilka rachunków w różnych bankach. Dzięki temu, zawsze jest możliwość skorzystania z oferty, która najbardziej pasuje do naszych aktualnych potrzeb. Jedne banki mają prostszą bankowość internetową. Inne mają dużo łatwiejszą i przyjemniejszą w obsłudze aplikację mobilną. To wszystko zostało uwzględnione w rankingu.

Wszystko zależy od naszych wymagań i gustów. Nie bez znaczenia jest również rekomendacja banku, czyli jego wizerunek czy opinie o nim.

Jakie konto bankowe rekomendujemy?

 

Dziękujemy, że odwiedziłeś portal finansowy DoradcaFinansowy24.pl

Znajdziesz tutaj aktualizowane na bieżąco informacje o różnych produktach finansowych z których dzisiaj dobrze jest skorzystać.