Lista promocyjnych kont bankowych – gdzie dobra promocja ze zwrotem?

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

Podstawowym produktem bankowym jest konto bankowe. Z tego powodu banki mają coś duży priorytet jeżeli chodzi o pozyskiwanie nowych rachunków bankowych czyli klientów. Dlaczego? To proste, każdy posiadany klient to zysk i możliwość sprzedania dodatkowych produktów takich jak limit kredytowy, karta kredytowa czy po prostu kredyt gotówkowy.

Konkurencja wśród banków jest dość duża, a klienci coraz bardziej wymagający. Dlatego w ostatnim czasie przybyło ofert gdzie bank oferuje gratis w postaci dodatkowej kwoty. Chodzi o sytuację gdy zakładamy konto i zaczynamy z niego korzystać. Jeżeli spełnimy kilka warunków takich jak np. określona ilość płatności kartą lub na konkretną kwotę w miesiącu lub zlecenie przelewu wynagrodzenia do banku. Gdy zapewnimy odpowiedni przelew co miesiąc możemy liczyć na wypłatę dodatkowych środków i to nawet nie małych bo w wysokości kilkuset złotych.

Warunki promocji kont bankowych

Spełnienie warunków promocji nie jest trudne, przy założeniu że i tak będziemy korzystać z konta. Dzięki temu otrzymamy nawet kilkaset zł wypłaconych na nasze konto bankowe, potem w większość przypadków po prostu rachunek można zamknąć. Niektóre banki zamiast zwrotów gotówki w postaci premii oferują dodatkowe vouchery czy kupony promocyjne do różnych sklepów czy nawet na paliwo.

Przed założeniem konta, zawsze warto przeczytać szczegółowo umowę, czyli zapoznać się z informacjami jakie trzeba spełnić warunki by otrzymać zwrot i załapać się na promocję. To nie jest takie skomplikowane. Listę aktualnych ofert banków jeżeli chodzi o konta bankowe przedstawiamy poniżej.

Aktualnie większość rachunków można otworzyć zdalnie przez internet i to nawet bez konieczności wizyty kuriera, chociaż to też nie jest uciążliwe i zajmuje dosłownie chwilę. Czy warto? Naszym zdaniem tak, dobre zarządzanie pieniędzmi i korzystanie z okazji może sprawić że zarobimy kilkaset zł, a to już nie mało, bo przecież można sobie za to kupić nową sukienkę czy po prostu modne buty.

Jednym słowem podsumowując, kreatywność popłaca, bo dobrze zarządzanie domowym budżetem, wydatkami i korzystanie z okazji może przynieść dość dobre skutki.

Lista konto bankowych w promocjach ze zwrotami


pozdrawiam

Doradca Finansowy Jarek