Sposoby na otrzymanie gotówki natychmiast

DoradcaFinansowy24.pl - oferty produktów bankowych

Sytuacje w życiu bywają różne, czasami pieniądze potrzebne są na już i to od ręki! Co zrobić w takiej sytuacji? Gdzie można pożyczyć lub otrzymać pieniądze? Jest kilka głównych sposobów i z pewnością warto je sprawdzić w sytuacjach nagłych wymagających nakładów finansowych.

Pożyczenie pieniędzy od znajomych lub rodziny

To często praktykowana sytuacja, jednak wymaga od nas wiele poświęcenia. Chodzi przede wszystkim o to, że trzeba przemóc się i spróbować opowiedzieć najbliższym o swojej aktualnej kondycji finansowej. Trzeba podzielić się problemem, a to nie zawsze jest proste. Dla wielu jest to bardzo krępujące i wręcz nie do przeskoczenia. Dlatego pomimo tego, że to może być najprostsza i czasami najszybsza droga do pożyczenia pieniędzy nie zawsze jest ona łatwa dla nas samych.

Zaletą jest możliwość otrzymania gotówki na bardzo korzystnych warunkach i co ważnie, nie jest przy tym sprawdzana zdolność kredytowa. Rodzina czy przyjaciele doskonale wiedzą w jakiej jesteśmy kondycji finansowej. Zdają sobie także sprawę z tego kiedy jesteśmy w stanie oddać pożyczoną gotówkę.

Co jednak zrobić gdy nie chcemy się zwracać do osób najbliższych w tematach finansowych?

Pożyczka w banku

Pożyczka bankowa czyli tak naprawdę kredyt, to kolejna możliwość otrzymania gotówki. Może sam proces nie jest zbyt szybki, bo jednak trzeba złożyć wniosek przez internet lub w placówce i poczekać na jego weryfikację. Czasami trwa to jeden dzień, czasami chwilę, ale z reguły należy przeznaczyć na to dwa dni. Dodatkowo musimy podać swoje dane oraz w większości przypadków udokumentować swoją historię kredytową i dochód.

Może się zdarzyć, że dostaniemy odmowę i nie otrzymamy pieniędzy. Wtedy trzeba próbować w innym banku, to nie zawsze jest łatwe bo dużo zależy od naszej zdolności kredytowej. Aktualne zestawienie kredytów gotówkowych dostępnych online znajdziesz na naszej podstronie. Jeżeli chodzi o koszty, to można trafić na promocje i zdarza się, że pożyczkę otrzymamy na korzystnych warunkach.

Zaletą jest możliwość dopasowana raty do własnej potrzeby oraz pożyczenia większej sumy pieniędzy.

Czy jest jednak szybszy sposób na pożyczenie gotówki?

Pożyczka przez internet

Tak, jest to pożyczka internetowa. Obecnie na rynku w Polsce działa dużo firm pożyczkowych gdzie wygodnie i bardzo szybko możemy otrzymać pieniądze. Są one wypłacane bezpośrednio na konto bankowe. Ważne, że odbywa się to dosłownie w parę minut. Sam proces wnioskowania jest niezwykle prosty, wystarczy wybrać pożyczkodawcę z rankingu, przejść do jego strony internetowej, wypełnić szybki formularz i już po chwili możemy mieć gotówkę u siebie.

W odróżnieniu do kredytów bankowych w tym przypadku nasza zdolność jest także sprawdzana, jednak firmy pożyczkowe robią to inaczej, czasami łagodniej. Mamy więc większe szanse na otrzymanie pożyczki, szczególnie gdy jest to niewielka suma.

Dodatkową zaletą jest fakt, że pieniądze możesz pożyczyć za darmo! Czy to możliwe? Tak – firmy pożyczkowe dla swoich nowych klientów mają pożyczkę za darmo (pierwszą). Musisz być nowym klientem danego pożyczkodawcy i musisz oddać pożyczone pieniądze w terminie.

Aktualne dobre zestawienie pożyczek przez internet znajdziesz na naszej podstronie. Publikujemy tam sprawdzone oferty (ratalne oraz krótkoterminowe, także te darmowe).

Portale pomocne przy pożyczeniu pieniędzy online

  • pozyczkamobilna.pl – pożyczki online dostosowane do łatwego pożyczenia przez internet i smartfona
  • kasiorka24.pl – pożyczka dostępne 24h/7dni w tygodniu
  • polecane-kredyty.pl – lista ofert banków gdzie można złożyć wniosek o kredyt przez internet